Can Fehmi Designs

Profesyonel Web Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri

Web dünyası sürekli değişiyor ve ben de sizin değişen ihtiyaçlarınıza uyum sağlamak için buradayım. Ben, yaratıcı tasarım anlayışımla, dijital varlığınızı en iyi şekilde temsil edecek web siteleri oluşturuyorum.

Dijital Dünyada markanızı nasıl üst sıraya taşıyacağımı yakından görmek ister misiniz? Öyleyse kısa bir gezintiyle markanızı yukarılara taşımak için neler yaptığıma bir bakabilirsiniz. Aynı zamanda, sürecin nasıl ilerlediğini de görebilirsiniz.

Neler Yapıyorum?

Özelleştirilmiş Web Tasarımı:

Her markanın kendine özgü bir hikayesi vardır ve ben, bu hikayeyi web tasarımınıza yansıtmak için buradayım. Size özel tasarım ve kullanıcı deneyimi odaklı yaklaşımımla, dijital kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak web siteleri tasarlıyorum.

Responsive Tasarım:

Web sitenizin farklı cihazlarda mükemmel görünmesini sağlamak için responsive tasarım ilkelerini benimsiyorum. Kullanıcılarınızın hem masaüstü hem de mobil cihazlarda sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlıyorum.

Etkileyici İçerik Yönetimi:

Sadece güzel görünmek yetmez, içerik de önemlidir. İçerik yönetimi konusundaki deneyimimle, web sitenizin etkileyici ve bilgilendirici içeriklerle dolu olmasını sağlıyorum.

SEO Uyumlu Tasarım:

Web sitenizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını istemez misiniz? Ben, SEO dostu tasarım ve içerik optimizasyonuyla, potansiyel müşterilerinizin sizi daha kolay bulmasını sağlıyorum.

Nasıl İlerliyor?

1

- İlk olarak ihtiyaçlarını analiz edip hedefi oluşturuyorum. Bu adımda; ne tür bir web sitesi ihtiyacınız olduğunu anlayıp ihtiyacınıza yönelik en doğru çözümü geliştiriyorum.

- Sonrasında ise en doğru stratejiyi belirleyip uygulanacak adımları hazırlıyorum. Bu nokta; taslak olarak web sitenizi oluşturduğum adım oluyor. Sonrası ise çok daha basit bir şekilde ilerliyor.

- Operasyona başlayıp ilk satır kodu yazdığım andan itibaren web sitenizin her sayfasında size demolar gönderiyorum. Web sitenizin tasarlanmasında adım adım sizin de gözünüz oluyor.

- Size en uygun renklerle tamamladığım web sitesini rahatça inceleyebilmeniz için demo yayına alıyorum. Bu demoda, web sitenizin her noktasında dilediğiniz gibi gezinebiliyorsunuz.

3

-Artık her şey tamam. Yayına almak kaldı. Farkım ise burada ortaya çıkıyor. Web siteniz yayınlanırken:

*1 yıllık hosting, domain ve SSL için ücret ödemenize gerek kalmıyor.

*1 yıl boyunca 10 adet kurumsal mail adresi sizin için ücretsiz oluyor.

**Web sitenizdeki tüm içeriklerin girişi ücretsiz bir şekilde sağlanıyor.

Daha detaylı bilgi almak, projenizi anlatmak ya da merak ettiklerinizi sormak için iletişime geçebilirsiniz.